redF5 Kampanie Facebook Ads
0
loading...
Oferujemy

kampanie Facebook Ads

Oferta

Kampanie wizerunkowe, leadowe, sprzedażowe

Kampanie na Facebook

Social media to codzienność. Użytkownicy średnio dziennie spędzają 36 minut na Facebooku. Jest to drugi, po YouTubie najdłuższy czas spędzany w social mediach. Oznacza to, że na Facebooku są również Twoi klienci.


Facebook od kilku lat ogranicza organiczne zasięgi Twoich postów na fanpage’ach firmowych. Oznacza to, że pomimo polubienia Twojej strony na Facebooku – użytkownik może nie zobaczyć tego co zostało opublikowane.

Facebookowy system reklamowy

Płatne dotarcie do lajkujących Twoją stronę jest proste i skuteczne. I nie muszą być to ogromne kwoty. Często promocja opublikowanego postu kwotą kilkunasto – kilkudziesięcioma złotymi daje duży zasięg posta oraz rezultat, którego się nie spodziewałeś.
Facebookowy system reklamowy (Facebook Ads) daje możliwość precyzyjnego dotarcia do użytkowników, którzy polubili Twoją stronę, ale nie tylko. To świetne narzędzie, które ma możliwość celowanie w osoby, które są zainteresowane produktami, które sprzedajesz lub usługami, które oferujesz.

Kompleksowe podejście do reklam

Facebook Ads to nie tylko promocja postów. To także reklamy w postaci banerów, karuzeli, zdjęć produktowych (pobieranych z pliku produktowego Twojego sklepu) i wiele innych. Możliwości formatów reklamowych na Facebooku z roku na rok powiększają się, dzięki czemu promowanie Twojego biznesu jest jeszcze bardziej skuteczne.

Nasza agencja zajmuje się kompleksowym podejściem do reklam w internecie. Najczęściej działania synergiczne dają najlepsze efekty. Facebook Ads w połączeniu z Google Ads to system dualny, który skutecznie dotrze do Twojego klienta. Skontaktuj się z nami a dobierzemy metody promocji dostosowane do Twojego biznesu.

Kampanie Google Ads
Zapytaj o kampanię Facebooke Ads

Zapytaj o ofertę reklamy na Facebooku

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta reklamy na Facebooku, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę!

VIEW
Close