redF5 Kontakt
0
loading...
Skontaktuj się z nami

kontakt

redF5

redF5 Tworzenie stron www

Informacje kontaktowe

redF5 Tworzenie stron www

gsm: +48 505 388 398
email: redF5@redF5.com

Zapytaj o wycenę

Opisz swoje wymagania dotyczące serwisu aby otrzymać darmową ofertę wykonania usługi

Wskazówki dla użytkowników

Treści zawarte na stronach:

Treści zawarte na stronach: www.redF5.com zawierają ofertę firmy redF5 Tworzenie stron www. Autorzy przywiązują szczególną uwagę do poprawności, aktualności, kompletności i jasności publikowanych na stronie treści. Zawarte na stronie informacje są na bieżąco aktualizowane.
Obowiązują jednak następujące ograniczenia:
Treści linków zewnętrznych:
Znajdujące się tu linki odsyłające do stron internetowych osób trzecich ("treści zewnętrzne") zamieszczono z zachowaniem najwyższej staranności. Nacisk położono na zgodność z prawem "treści zewnętrznych". Biorąc jednak pod uwagę, iż treści stron internetowych są dynamiczne, ciągły monitoring "treści zewnętrznych", jest niemożliwy.
Dlatego redF5 nie bierze odpowiedzialności za treści umieszczone na "stronach osób trzecich" a w szczególności za treści stron Klientów zmodyfikowane po wykonaniu i przekazaniu strony Klientowi.

Informacje prawne

Treści własne:

Informacje zawarte na stronie umieszczono z zachowaniem staranności, jednak redF5 nie gwarantuje, iż strona nie zawiera błędów i nie bierze odpowiedzialności odszkodowawczej za skutki wynikające z niepoprawności danych.
Prawa autorskie do treści i materiałów graficznych:
Treści oraz projekty graficzne umieszczone w serwisie stanowią własność firmy redF5 lub ich nabywców i nie mogą być kopiowane, wykorzystywane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela.
Informacja o cookie: Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Zgłaszanie błędów:
redF5 prosi użytkowników strony o wskazywanie sprzecznych z prawem lub błędnych treści osób trzecich, do których znajduje się odniesienie na naszych stronach oraz o wszelkie uwagi dotyczące poprawności i aktualności naszego serwisu na adres email: redF5@redF5.com

VIEW
Close