redF5 Kampanie Google Ads
0
loading...
Oferujemy

kampanie Google Ads

Oferta

Sieć wyszukiwania, sieć reklamowa

Kampanie reklamowe w Google

Kampanie Google Ads, często nazywane kampaniami linków sponsorowanych są obecnie jedną z najbardziej efektywnych metod promocji firmy w internecie. Dzięki temu narzędziu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie zaprezentować ofertę Twojej firmy docierając do klientów poszukujących jej w określonym momencie.
Google Ads to zestaw narzędzi do promocji usług, produktów, firm czy sklepów. W zależności od celu jaki został podstawiony Twojej firmie (pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż w sklepie online, budowanie zasięgu i rozpoznawalności nowego brandu i inne) dobierzemy indywidualnie odpowiednie narzędzia promocji.

Czym jest Google Ads?

System Google Ads najczęściej kojarzony jest z wyszukiwarką. Wprowadzając odpowiednie zapytanie w Google uzyskujemy wyniki wyszukiwania. Kampanie Google Ads (w tym przypadku w sieci wyszukiwania znajdują się ponad bezpłatnymi wynikami wyszukiwania).
Google Ads to także kampanie produktowe (dedykowane dla sklepów online), kampanie w sieci reklamowej (kampanie banerowe), na YouTubie, w Gmailu i inne. Mnogość kanałów dotarcia sprawia, że dzięki reklamom Google jesteśmy w stanie zrealizować każdy cel jaki stawia przed nami Klient.

Google Ads – sieć wyszukiwania

Sieć wyszukiwania jest najczęściej wybierana Google Ads. Bazuje na reklamach, które powiązane są bezpośrednio ze słowami kluczowymi.

Jeśli np. Twoja firma zajmuje się czyszczeniem dywanów w Krakowie, potencjalny klient w wyszukiwarce Google będzie wprowadzał zapytanie “czyszczenie dywanów kraków”. Używając tego słowa kluczowego w kampanii, Twoja reklama pojawi się w internecie nad bezpłatnymi wynikami wyszukiwania. Klient klikając w reklamę, przechodzi na Twoją stronę i po zapoznaniu z ofertą, kontaktuje się z Tobą!

Kampanie Google Ads
Zapytaj o kampanię Google Ads

Zapytaj o ofertę reklamy w Google

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta reklamy w wyszukiwarkach, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę!

VIEW
Close