redF5 Pozycjonowanie stron
0
loading...
Oferujemy

audyt i pozycjonowanie

Oferta

SEO optymalizacja pod wyszukiwarki

Audyt SEO i pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest kluczowym aspektem prowadzenia strony internetowej. W Polsce 98% użytkowników internetu korzysta z Google aby zdobyć potrzebne informacje (wg raportu gs.statcounter.com za 2018 rok). Google ma kolosalny udział w wynikach wyszukiwania, w związku z czym najczęściej prowadząc kampanie SEO/SEM odnosimy się do Google jako wyszukiwarki, niejednokrotnie pomijając przy tym Bing czy Yahoo jako wyszukiwarki o znacznie mniejszej użyteczności na rynku polskim.

Przed przystąpieniem do pozycjonowania wykonujemy usługę audytu strony, a następnie jej optymalizacji. Audyt obejmuje badanie szeregu czynników, które znacząco wpływają na poprawność wyświetlania serwisu www, szybkość działania serwisu i pozycje zajmowane w wynikach wyszukiwania. Efektem audytu jest raport zawierający wykaz i koszt zmian mających na celu optymalizację witryny internetowej.

Pozycjonowanie organiczne

Pozycjonowanie stron internetowych w Google możemy realizować przez płatne kampanie AdWords, dzięki czemu nasza strona pojawia się od razu na pierwszych pozycjach (linki reklamowe). Niemniej, nasze być albo nie być na pierwszej pozycji reklamowej jest uzależnione od budżetu reklamowego, a ten kurczy się wprost proporcjonalnie do popularności słowa / frazy kluczowej. Pozycjonowanie organiczne polega na działaniach on site oraz off site, to znaczy na stronie Klienta (takich jak optymalizacja treści pod kątem optymalnego wyszukiwania oraz linkowanie wewnętrzne w obrębie strony) oraz poza stroną Klienta – najogólniej sprowadzając działania do tzw. “link buildingu”, czyli pozyskiwaniu jakościowych linków zwrotnych. Korzyści z pozycjonowania organicznego są zdecydowanie większe aniżeli płatnego. Przede wszystkim efekt nie jest bezpośrednio uzależniony od budżetu.

Pozycjonuj zgodnie z white seo hat

Wybierając redF5 jako partnera do pozycjonowania masz pewność, że pozycjonujemy zgodnie z zasadami "white seo hat", czyli nie musisz obawiać o całkowite wykluczenie strony z wyników wyszukiwania przez niewłaściwe pozycjonowanie. Poza tym współpracując z nami, otrzymujesz co miesiąc raport z przeprowadzonych działań. Pozwoli to kontrolować kondycję strony oraz działać w przypadku znaczącego zachwiania pozycji. Nasz system rozliczeń bazuje na abonamencie. Dzięki temu nie ma obawy o nagły wzrost kosztów za pozycjonowanie. Nawet jeśli witryna znajdzie się na pierwszych pozycjach — koszt pozycjonowania będzie taki sam.

Audyt i optymalizacja strony internetowej
Zapytaj o optymalizację strony internetowej

Zapytaj o ofertę audytu i optymalizacji strony www lub sklepu

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta audyt i optymalizacji strony internetowej, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę!

VIEW
Close