redF5 Administracja i utrzymanie stron
0
loading...
Oferujemy

utrzymanie stron www

Oferta

Administracja stronami internetowymi

Administracja stronami internetowymi

WordPress jest najpopularniejszym system CMS używanym w Polsce (builtwiht.pl). Oznacza to, iż System WordPress jest znacznie bardziej od innych systemów zarządzania treścią narażony na ataki i próby włamania podejmowane w celu zmiany danych na stronie internetowej.

Oferujemy usługę administrowania stronami Klientów obejmującą między innymi przegląd, aktualizację i zmianę informacji zawartych w serwisie internetowym, stworzenie i wymianę grafik, edycję zdjęć w galeriach, jak również dodawanie produktów do sklepów internetowych, dodawanie nowych elementów funkcjonalnych do działających stron i sklepów. Usługa może obejmować także opiekę marketingową, prowadzenie mediów społecznościowych, doradztwo w zakresie rozwoju serwisów internetowych.

Dlaczego dokonywane są włamania na strony?

Najczęstszą przyczyną włamań na strony www jest chęć umieszczenia na serwerze specjalnie spreparowanych plików PHP zmieniających strukturę strony. Prowadzi to do utworzenia nowych podstron, które przekierowują do strony, którą wybierze atakujący. Niestety, najczęściej są to strony pornograficzne lub zagraniczne apteki. Pojawienie się takich podstron na Twojej stronie zwiększa moc SEO strony, do której prowadzą odnośniki. Niestety, Twoja strona na tym traci. Dodatkowo, użytkownicy wchodząc na Twoją stronę mogą otrzymywać różne komunikaty lub prośby o pobranie oprogramowania z wirusami.

W jaki sposób zapobiegamy włamaniom?

Oferujemy kompleksowe podejście do zabezpieczania witryn internetowych (szczególnie tych, opartych o WordPressa) oraz utrzymania ich na serwerach naszych lub Klienta. Wykonujemy na bieżąco kopie zapasowe plików strony oraz bazy danych, dzięki czemu nigdy nie będzie problemu z utratą informacji na Twojej stronie.

W ramach prowadzonej działalności również czyszczenie stron po ataku i usuwanie szkodliwego oprogramowania ze strony oraz czyszczenie indeksu Google z niechcianych podstron.

Administracja i utrzymanie stron www
Zapytaj o administrowanie i utrzymanie strony www

Zapytaj o ofertę opieki nad stroną www

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta administrowania stronami www, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę!

VIEW
Close